B2B

B2B
B2B

V posledních letech se samosprávné orgány a instituce začínají zajímat o způsob, jak zajistit ve svých městech, obcích či firmách zajišťující komunální služby, likvidaci plevelů způsobem, který byl bezpečný vůči obyvatelům, pracovníkům či dětem a byl i přívětivý vůči našemu životnímu prostředí.

Nabízíme těmto organizacím poradenství a podporu ohledně výběru vhodné techniky na provedení ekologické a zdraví bezpečné likvidace plevelů ve městech a obcích, oblastech vodních zdrojů, lázeňských městech, zoo, atd.

Kromě poradenství nabízíme možnost předvedení některých přístrojů přímo na místě, nebo nabízíme možnost vlastního vyzkoušení těchto přístrojů formou krátkodobého pronájmu. Kromě jiného nabízíme dlouhodobé pronájmy pro obce,  bez nutnosti pořízení této technologie.

Ochrana a podpora životního prostředí ve všech městech a obcích je jedním z nejdůležitějších a bude jistě i jeden z nejzajímavějších bodů volebních programů všech úrovní do místních zastupitelstev. Mnoho lidí, kteří uvažují o kandidatuře do zastupitelstev, přemýšlí o svém přínosu pro své město a obec. Kdo se chystá kandidovat v roce 2018 do městského či obecního zastupitelstva, má už teď nejvyšší čas začít promýšlet o strategii a způsobu, jak zaujmout příznivce či voliče. Jsme přesvědčeni, že zákaz použití jedů pro postřik plevelů ve svých obcích a městech a možnost efektivní a ekologické likvidace, osloví širokou základnu voličů.

V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář.